HCZH-2918HT-220-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCZH-2918HT-220-M
JLCPCB Part #
C53280319
Package
SMD-3P,27.9x24mm
Description
15A 2.45mΩ 22uH 28A ±20% SMD-3P,27.9x24mm Power Inductors ROHS