HCZH-2918HT-150-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCZH-2918HT-150-M
JLCPCB Part #
C53280318
Package
SMD-3P,27.9x24mm
Description
15uH 2.45mΩ 21.9A 28A ±20% SMD-3P,27.9x24mm Power Inductors ROHS