MKW50-24S24
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
MKW50-24S24
JLCPCB Part #
C19724419
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 100mVp-p 18V~36V 2.08A 24V 25.4mm 350kHz 50.8mm 500uF 50W 9.5mm 90% Short Circuit Protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS