R05P21509D
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
R05P21509D
JLCPCB Part #
C18212304
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-111mA、+67mA -40℃~+105℃ -9V、+15V 12.5mm 19.5mm 2 2W 330uF 3kV 50kHz 5V 9.8mm 90% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS