URA2415YMD-20WR3
MFR.Part #
URA2415YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C5369774
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 11.8mm 15V 2 20W 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 600uF 666mA 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS