YPRH0704-4R7M
MFR.Part #
YPRH0704-4R7M
JLCPCB Part #
C514806
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
3.7A 38mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS