YPRH1209-821M
MFR.Part #
YPRH1209-821M
JLCPCB Part #
C5200248
Package
SMD,12x12mm
Description
810mA 820uH 824mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS