YP0302-331M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YP0302-331M
JLCPCB Part #
C576567
Package
SMD,3.5x3mm
Description
120mA 330uH 7Ω Unshielded Inductor ±20% SMD,3.5x3mm Power Inductors ROHS