YPRH1205-471M
MFR.Part #
YPRH1205-471M
JLCPCB Part #
C718293
Package
SMD,12x12mm
Description
470uH 580mA 770mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS