YNR4020-3R3M
MFR.Part #
YNR4020-3R3M
JLCPCB Part #
C340378
Package
SMD,4x4mm
Description
1.4A 3.2A 3.3uH 70mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS