YDFW2418T-153L02015
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDFW2418T-153L02015
JLCPCB Part #
C5721275
Package
Plugin,23x15.5mm
Description
1.5kV 150mΩ 15mH@1KHz 2 Plugin,23x15.5mm Common Mode Filters ROHS