YWIF3225-331K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YWIF3225-331K
JLCPCB Part #
C22447730
Package
SMD,3.5x2.9mm
Description
2.3MHz 330uH 35Ω 55mA 8@1MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,3.5x2.9mm Inductors (SMD) ROHS