YC358LJK-07240RL
MFR.Part #
YC358LJK-07240RL
JLCPCB Part #
C1734623
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 240Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS