745X101222JP
MFR.Part #
745X101222JP
JLCPCB Part #
C1736520
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 2.2kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS