YC358LJK-0716KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
YC358LJK-0716KL
JLCPCB Part #
C1735435
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
10 16kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS