YC358LJK-071K6L
MFR.Part #
YC358LJK-071K6L
JLCPCB Part #
C1735284
Package
SMD-10P,3.2x6.4mm
Description
1.6kΩ 10 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x6.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS