SR0603KR-07100KL
MFR.Part #
SR0603KR-07100KL
JLCPCB Part #
C7016337
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS