YC248-JR-0733RL
MFR.Part #
YC248-JR-0733RL
JLCPCB Part #
C695208
Description
16 33Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS