YC248-FR-0712K4L
MFR.Part #
YC248-FR-0712K4L
JLCPCB Part #
C1734702
Description
12.4kΩ 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS