YC248-FR-07549KL
MFR.Part #
YC248-FR-07549KL
JLCPCB Part #
C1735277
Description
16 549kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS