YC124-FR-074K99L
MFR.Part #
YC124-FR-074K99L
JLCPCB Part #
C854829
Description
4 4.99kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS