RC1206JR-078R2P
MFR.Part #
RC1206JR-078R2P
JLCPCB Part #
C20164329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS