SQM200JB-1K3
MFR.Part #
SQM200JB-1K3
JLCPCB Part #
C3478724
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 2W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS