SQZ20AJB-7K5
MFR.Part #
SQZ20AJB-7K5
JLCPCB Part #
C1407434
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 7.5kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS