SQZ20AJB-7R5
MFR.Part #
SQZ20AJB-7R5
JLCPCB Part #
C1407497
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 20W 7.5Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS