SQP300JB-62R
MFR.Part #
SQP300JB-62R
JLCPCB Part #
C3373805
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 62Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS