SQM10SJB-2R4
MFR.Part #
SQM10SJB-2R4
JLCPCB Part #
C1400673
Package
Plugin,P=7mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 2.4Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=7mm Through Hole Resistors ROHS