MFR-25FTF52-88K7
MFR.Part #
MFR-25FTF52-88K7
JLCPCB Part #
C1373515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS