SMCJ85CA/TR7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SMCJ85CA/TR7
JLCPCB Part #
C7083426
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11A 137V 1uA 85V 94.4V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS