AC1210FR-072K87L
MFR.Part #
AC1210FR-072K87L
JLCPCB Part #
C4043110
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS