RV2512FK-07200KL
MFR.Part #
RV2512FK-07200KL
JLCPCB Part #
C7304175
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS