AT1206BRD07121RL
MFR.Part #
AT1206BRD07121RL
JLCPCB Part #
C857154
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS