RT0805FRD0716RL
MFR.Part #
RT0805FRD0716RL
JLCPCB Part #
C4121846
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS