RT2512FKE0791KL
MFR.Part #
RT2512FKE0791KL
JLCPCB Part #
C3963438
Description
-55℃~+125℃ 750mW 91kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS