FMP200FRF52-34K8
MFR.Part #
FMP200FRF52-34K8
JLCPCB Part #
C1757136
Description
-55℃~+155℃ 2W 34.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS