MFR100FRF52-4K32
MFR.Part #
MFR100FRF52-4K32
JLCPCB Part #
C1761173
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS