MFR-25DRE52-232R
MFR.Part #
MFR-25DRE52-232R
JLCPCB Part #
C3534792
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS