RT2512BKE0738R3L
MFR.Part #
RT2512BKE0738R3L
JLCPCB Part #
C4083826
Description
-55℃~+125℃ 38.3Ω 750mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS