AF0603FR-0778R7L
MFR.Part #
AF0603FR-0778R7L
JLCPCB Part #
C5560460
Description
-55℃~+155℃ 100mW 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS