RT2010FKE071K91L
MFR.Part #
RT2010FKE071K91L
JLCPCB Part #
C2131742
Description
-55℃~+125℃ 1.91kΩ 200V 500mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS