YC324-FK-07249KL
MFR.Part #
YC324-FK-07249KL
JLCPCB Part #
C1736432
Package
SMD-8P,3.2x5.1mm
Description
125mW 249kΩ 4 8 ±1% ±200ppm/℃ SMD-8P,3.2x5.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS