MFR25SDRF52-383K
MFR.Part #
MFR25SDRF52-383K
JLCPCB Part #
C3390872
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS