RT1210CRB07196RL
MFR.Part #
RT1210CRB07196RL
JLCPCB Part #
C4083406
Description
-55℃~+125℃ 196Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS