RT1210WRD07499RL
MFR.Part #
RT1210WRD07499RL
JLCPCB Part #
C3989537
Description
-55℃~+125℃ 250mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS