RC0100FR-13150RL
MFR.Part #
RC0100FR-13150RL
JLCPCB Part #
C6751327
Description
-55℃~+125℃ 150Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS