RT1210WRB079K31L
MFR.Part #
RT1210WRB079K31L
JLCPCB Part #
C4306709
Description
-55℃~+125℃ 250mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS