AA0201FR-0734RL
MFR.Part #
AA0201FR-0734RL
JLCPCB Part #
C2107397
Description
-55℃~+155℃ 25V 34Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS