RT1210WRB0771K5L
MFR.Part #
RT1210WRB0771K5L
JLCPCB Part #
C4147161
Description
-55℃~+125℃ 250mW 71.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS