RT1210CRE0714RL
MFR.Part #
RT1210CRE0714RL
JLCPCB Part #
C3956533
Description
-55℃~+125℃ 14Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS