RT1210CRE07105KL
MFR.Part #
RT1210CRE07105KL
JLCPCB Part #
C1703078
Description
-55℃~+125℃ 105kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS